Regulamin konkursu

I. Postanowienia ogólne
1. Akcja jest organizowana pod nazwą „”Dzień Mamy” zwaną dalej: “Akcją” przez Handy lab. Spółka z o.o. ul. Sielankowa 10/15, 20-802 Lublin, NIP 7123420335, REGON 389198420.
2. Regulamin Akcji zostanie udostępniony w dniu ogłoszenia Akcji 22.05.2023 i będzie dostępny na firmowym profilu na Instagramie https://www.instagram.com/handylab.pl/
oraz na profilu partnera konkursu Clarins Beauty SPA https://www.instagram.com/clarinsbeautyspa/


 

II. Kto może wziąć udział w Akcji

1. W Akcji mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby powyżej 18 roku życia w czasie trwania Akcji (od 23.05. 2023 do 25.06. 2023 do godziny 23:59), oraz które spełnią warunki składania prac opisane w punkcie III.

 

III. Przedmiot Akcji i zgłaszanie prac
1. Przedmiotem Akcji jest odpowiedź na pytanie konkursowe, w którym uczestnicy odpowiadają na pytanie: Kto inspiruje Cię jako Mama i dlaczego.
2. Uczestnicy akcji muszą dodatkowo poza punktem 1 niniejszego paragrafu:
a. Zacząć obserwować profil na Instagram.com https://www.instagram.com/handylab.pl/ i https://www.instagram.com/clarinsbeautyspa/
b. Zalajkować post konkursowy
c. Opcjonalnie: udostępnić post w Stories lub na Tablicy.

d. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

 

IV. Wyłonienie zwycięskiej pracy i nagroda
a. O zwycięskim opisie zdecyduje decyzja Jury składająca się z 2 osób po stronie handy lab. Sp. z o.o.
b. Nagrody w konkursie to:
3 zaproszenia do Clarins Beauty SPA w Warszawie, przy ul. Podchorążych 83 na zabieg White Moon.

 


V. Publikacja prac:
a. Komentarze pod postem konkursowym są automatycznie publikowanie w mediach społecznościowych – Instagram.com
b. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji odpowiedzi w dowolnym wybranym przez siebie kanale i wykorzystywania ich na wszelkich polach eksploatacji.


VI. Postanowienia końcowe

a. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Akcji. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności oraz zmian specyfikacji publikacji prac.

b. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia danego wpisu wygenerowanego przez użytkownika, jeśli będzie on naruszał Regulamin konkursu.
Zwycięzca zostanie ogłoszony 26.06.2023 o godzinie 12:00 przez post na profilu Instagram: https://www.instagram.com/handylab.pl/ i https://www.instagram.com/clarinsbeautyspa/


Nasi partnerzy

Dynamiczny rozwój naszej marki zawdzięczamy naszym partnerom medialnym oraz biznesowym. Dziękujemy za zaufanie do marki Handy Lab.

Bądź na bieżąco

Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i otrzymaj na start prezent od Handy Lab.

Opinie klientów

Tereskaużytkownik
Read More
Super nawilżone i gładkie ręce! Super maska w rękawiczkach w cudownej konsystencji kremowego serum. Bardzo dużo serum w rękawiczkach 30 gramów, daje pewność pełnej pięlęgnacji skóry rąk, skórek i paznokci. Po 30 minutach w rękawiczka dłonie odzyskują gładkość, są nawilżone i skóra ma naturalny zdrowy koloryt. Mam wrażliwe dłonie i po zimie trudno mi je doprowadzić do porządki, po 2 domowych zabiegach spa dla dłoni skóra jest w super stanie, a w wcześniej żadne maski do dłoni na mnie nie działały.

Zalety: Super skład, duża zawartość serum, konsystencja i zapach, rękawiczki smartphone friendly
Mirian1955użytkownik
Read More
Jestem kobietą 40+ i taki produkt to dla mnie świetne rozwiązanie. Używałam rękawiczek z koktajlem z retinolem i efekt był super już po pierwszym stosowaniu. Ręce były gładsze, mniej widoczne zmarszczki i lepszy kolor skóry.

Zalety: forma aplikacji - rękawiczki, przyjemny zapach - dobrze nawilża
No nameużytkownik
Read More
Rękawiczki są wykonane z przyjemnego materiału, zamknięcie wokół nadgarstków zabezpiecza przed wydostaniem się kremu. Maska pięknie pachnie i daje efekt profesjonalnego zabiegu. Dłonie są wypoczęte, gładkie i nawilżone - efekt utrzymuje się do następnego dnia.
Alinaużytkownik
Read More
Wygodna w stosowaniu. Świetnie regeneruje i odżywia skórę dłoni. Dłonie są gładkie, nawilżone i miękkie.

Social media

#GiveMeYourHands

handy lab.
ul. Sielankowa 10/15
20-802 Lublin
NIP 7123420335
REGON 389198420

Wszystkie prawa zastrzeżone dla handy lab.

Handcrafted by Spectar

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro
pl_PL

Odbierz 10% zniżki

Zapisz się do newslettera