Regulamin konkursu

I. Postanowienia ogólne
1. Akcja jest organizowana pod nazwą „Bliskość by handy lab.” zwaną dalej: “Akcją” przez Handy lab. Spółka z o.o. ul. Sielankowa 10/15, 20-802 Lublin, NIP 7123420335, REGON 389198420.
2. Regulamin Akcji zostanie udostępniony w dniu ogłoszenia Akcji 18.02.2022 i będzie dostępny na firmowym profilu na Instagramie https://www.instagram.com/handylab.pl/
i Facebooku: https://www.facebook.com/handylabpl/.

II. Kto może wziąć udział w Akcji
1. W Akcji mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby powyżej 18 roku życia w czasie trwania Akcji (od 18.02.2022 do 24.02.2022, do godziny godziny 20.00), oraz które spełnią warunki składania prac opisane w punkcie III.

III. Przedmiot Akcji i zgłaszanie prac
1. Przedmiotem Akcji są umieszczane pod postem konkursowym odpowiedzi na pytanie konkursowe zawarte w poście na profilu Facebook.com i Instagram.com.
2. Uczestnicy akcji muszą dodatkowo poza punktem 1 niniejszego paragrafu:
a. Zacząć obserwować profil na Facebook.com https://www.facebook.com/handylabpl/ oraz Instagram.com https://www.instagram.com/handylab.pl/
b. Zalajkować post konkursowy
c. Odpowiedz na pytanie w komentarzu dodając na końcu #GiveMeYourHands
d. Oznaczyć bliską osobę i zaprosić ją do konkursu
e. Opcjonalnie: udostępnić post w Stories.

IV. Wyłonienie zwycięskiej pracy i nagroda
a. O zwycięskim opisie zdecyduje decyzja Jury składająca się z 2 osób po stronie handy lab. Sp. z o.o.
b. Nagrody w konkursie to:
i. 3 zestawy masek handy lab. wraz z biżuterią STAR blink
ii. 1 Voucher na wypożyczenie kreacji z @egarderobe.

V. Publikacja prac:
a. Komentarze pod postem konkursowym są automatycznie publikowanie w mediach społecznościowych – Instagram.com oraz Facebook.com.

b. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji odpowiedzi w dowolnym wybranym przez siebie kanale i wykorzystywania ich na wszelkich polach eksploatacji.

VI. Postanowienia końcowe
a. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Akcji. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności oraz zmian specyfikacji publikacji prac.

b. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia danego wpisu wygenerowanego przez użytkownika, jeśli będzie on naruszał Regulamin konkursu.
Zwycięzca zostanie ogłoszony 25.02.2022 o godzinie 12:00 przez post na profilu Instagram: https://www.instagram.com/handylab.pl/ oraz Facebook https://www.facebook.com/handylabpl/.

Nasi partnerzy

Dynamiczny rozwój naszej marki zawdzięczamy naszym partnerom medialnym oraz biznesowym. Dziękujemy za zaufanie do marki Handy Lab.

Bądź na bieżąco

Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i otrzymaj na start prezent od Handy Lab.

Social media

#GiveMeYourHands

handy lab.
ul. Sielankowa 10/15
20-802 Lublin
NIP 7123420335
REGON 389198420

Wszystkie prawa zastrzeżone dla handy lab.

Handcrafted by Spectar

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro
pl_PL

Odbierz 10% zniżki

Zapisz się do newslettera