Zwroty i reklamacje

1. Uprawnienie do odstąpienia od umowy

Klient (konsument) ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni  bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia kiedy klient otrzymał produkt/produkty lub w którym osoba trzecia inna niż kurier i wskazana przez klienta odebrała produkt/produkty.

2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży musisz poinformować nas ( podając swoje imię, nazwisko, pełny adres pocztowy, oraz jeśli są dostępne,  numery telefonu i adres e-mail) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży w drodze jednoznacznego oświadczenia ( np. pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną ). Możesz skorzystać z gotowego wzoru formularza o odstąpieniu od umowy, lecz nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy sprzedaży, wystarczy, abyś wysłał informację dotyczącą wykonania prawa odstąpienia od umowy sprzedaży przed upływem terminu odstąpienia od umowy sprzedaży. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem Klient wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Wzór oświadczenia stanowi Załącznik do niniejszego Regulaminu.

3. W przypadku odstąpienia od umowy koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. Zwracane produkty należy odesłać na adres:

Flexible Logistics Services Sp. z o.o.

Handy lab.

Pass 20K,Budynek nr.9

05-870 Błonie

4. Zwrot środków nastąpi niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia otrzymania przez nas zwracanego produktu/produktów. Dokonamy zwrotu płatności przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że kupujący wyraźnie wskaże inne rozwiązanie.

5. Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży jest wyłączone w przypadku:

– umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

– umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

– umowy, w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

6. Reklamacje: odpowiadamy wobec klientów za wady produktów zgodnie z obowiązującymi na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przepisami prawa.

7. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw gwarantowanych klientom powszechnie obowiązującymi przepisami lub na podstawie niniejszego Regulaminu, kierujcie na adres [email protected] . Zobowiązujemy się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni kalendarzowych oraz poinformowanie, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

8. Reklamacje w zakresie świadczenia usług drogą elektroniczną: podejmujemy działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania sklepu internetowego handylab.pl, w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie zgłoszone nieprawidłowości.

9. Wszelkie nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem sklepu internetowego handylab.pl możecie zgłaszać mailowo pod adres [email protected] 

10. W reklamacji podajcie swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z funkcjonowaniem sklepu internetowego. Zobowiązujemy się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

ZAŁĄCZNIK NR 1 – WZÓR ODSTĄPIENIA OD UMOWY

………………………..

Miejscowość, data

Wzór formularza odstąpienia od umowy

(formularz ten należy wypełnić i odesłać 

tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat: handy lab. Sp. z o.o., ul. Sielankowa 10/15, 20-802 Lublin

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy 

sprzedaży następujących rzeczy umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy dzieło polegającej na wykonaniu na stępujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) 

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów) 

– Adres konsumenta(-ów) 

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) 

– Data 

(*) Niepotrzebne skreślić

Nasi partnerzy

Dynamiczny rozwój naszej marki zawdzięczamy naszym partnerom medialnym oraz biznesowym. Dziękujemy za zaufanie do marki Handy Lab.

Bądź na bieżąco

Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i otrzymaj na start prezent od Handy Lab.

Opinie klientów

Tereskaużytkownik
Czytaj więcej
Super nawilżone i gładkie ręce! Super maska w rękawiczkach w cudownej konsystencji kremowego serum.Bardzo dużo serum w rękawiczkach 30 gramów, daje pewność pełnej pięlęgnacji skóry rąk, skórek i paznokci. Po 30 minutach w rękawiczka dłonie odzyskują gładkość, są nawilżone i skóra ma naturalny zdrowy koloryt. Mam wrażliwe dłonie i po zimie trudno mi je doprowadzić do porządki, po 2 domowych zabiegach spa dla dłoni skóra jest w super stanie, a w wcześniej żadne maski do dłoni na mnie nie działały.

Zalety: Super skład, duża zawartość serum, konsystencja i zapach, rękawiczki smartphone friendly
Mirian1955użytkownik
Czytaj więcej
Jestem kobietą 40+ i taki produkt to dla mnie świetne rozwiązanie. Używałam rękawiczek z koktajlem z retinolem i efekt był super już po pierwszym stosowaniu. Ręce były gładsze, mniej widoczne zmarszczki i lepszy kolor skóry.

Zalety: forma aplikacji - rękawiczki, przyjemny zapach - dobrze nawilża
No nameużytkownik
Czytaj więcej
Rękawiczki są wykonane z przyjemnego materiału, zamknięcie wokół nadgarstków zabezpiecza przed wydostaniem się kremu. Maska pięknie pachnie i daje efekt profesjonalnego zabiegu. Dłonie są wypoczęte, gładkie i nawilżone - efekt utrzymuje się do następnego dnia.
Alinaużytkownik
Czytaj więcej
Wygodna w stosowaniu. Świetnie regeneruje i odżywia skórę dłoni. Dłonie są gładkie, nawilżone i miękkie.

Social media

#GiveMeYourHands

handy lab.
NIP 7123420335
REGON 389198420

Wszystkie prawa zastrzeżone dla handy lab. ® 

Handcrafted by Spectar

Select your currency
pl_PL

Odbierz 10% zniżki

Zapisz się do newslettera