WODA TO ŻYCIE!

To zdanie oddaje całą prawdę o wodzie i jej znaczeniu i w handy lab. podpisujemy się pod nim z pełnym przekonaniem.

Nasze ciała składają się w ok. 70-80% z wody, to dzięki niej w organizmie człowieka zachodzą wszelkie niezbędne dla życia procesy. Jej głównym zadaniem jest utrzymywanie temperatury ciała na stałym, korzystnym  poziomie. Jednym z ważnych zadań wody jest także usuwanie toksyn i wszelkich szkodliwych substancji z organizmu – to dlatego podczas diet czy kuracji detox zalecane jest zwiększone picie wody. Niestety, ciało człowieka nie ma zdolności do magazynowania wody „na zapas”, zatem potrzebujemy stale i regularnie się nawadniać. To podstawa – dzięki temu zachowujemy równowagę i dotyczy to zarówno procesów fizjologicznych, stanu skóry jak i… nastroju. Pamiętajmy aby nawadniać się regularnie – minimum 2,5 litra dziennie, spożywane w odstępach czasu. Dobrze jest rozpocząć dzień od solidnej szklanki wody w temperaturze pokojowej, z dodatkiem grejpfruta czy cytryny. Wariacje z limonką, miętą, imbirem – jesteśmy na tak.

Woda, nazywana też „milczącym składnikiem pokarmowym” bierze udział w transporcie składników odżywczych i metabolitów wewnątrz komórki i między jej częściami. W przestrzeniach między poszczególnymi komórkami ma działanie amortyzujące i nawilżające. Ponadto zapewnia prawidłowe trawienie, prawidłowe funkcjonowanie stawów, chroni mózg, gałkę oczną i rdzeń kręgowy, a u kobiet w ciąży ochronę płodu.

Czy wiecie, że woda wpływa też na nasz… nastrój? A pozytywny nastrój i optymistyczne patrzenie na świat to nasi najlepsi sprzymierzeńcy. Badania, wykazują ścisłą korelację między piciem wody, a poprawą sprawności umysłowej, w określonych rejonach mózgu. Oznacza to, że regularne spożywanie odpowiedniej ilości wody, wpływa na poprawę samopoczucia, przeciwdziała depresji oraz przywraca kontrolę nad stresem i nerwami.

Jeśli natomiast potrzebujecie extra nawilżenia skóry dłoni wybierzcie Extreme Hyaluron Revitalizing hand mask, która dzięki zawartości hialuronu przywróci skórze odpowiedni poziom nawilżenia dzięki czemu Twoje dłonie zyskają wyjątkową gładkość i aksamitną miękkość.

Podczas twego domowego rytuału handy lab SPA dla dłoni polecamy szklankę wody z ulubionym dodatkiem – nawadniajmy się na wiele sposobów.

Czytaj podobne treści

„Pokaż mi swoje dłonie, a powiem ci, jaki jesteś”. Można sobie podważać te słowa, mówiąc, że czasami mamy ręce zadbane, a czasem nie…
Istnieją dwa rodzaje dotyku, które pamięta się przez całe życie: kiedy ukochana osoba muśnie twoją dłoń, i ten, kiedy twoje nowo narodzone dziecko chwyci cię za palec. W obu przypadkach jesteście ze sobą związani już na wieczność.*
Marka handy lab. znalazła uznanie wśród jurorów konkursu Kosmetyczna Marka i uzyskała tytuł Kosmetycznej Marki Roku 2022 – Jakość i Piękno. Wyróżnienie to symbol jakości, niezawodności, efektywności i stosowania innowacyjnych rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów.
To zdanie oddaje całą prawdę o wodzie i jej znaczeniu i w handy lab. podpisujemy się pod nim z pełnym przekonaniem.
Miłość – uczucie zmieniające świat, kto z nas nie chce kochać i być kochanym? My nie znamy takiej osoby:) To źródło inspiracji artystów, poetów i temat niezliczonych piosenek i filmów – czym sztuka byłaby bez tego pięknego uczucia?

Dodatkowe informacje

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać aktualne informacje o nowościach i promocjach!

Znajdź nas w social mediach: Facebook / Instagram

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać aktualne informacje o nowościach i promocjach!

Wszystkie prawa zastrzeżone dla handy lab. 2021

Projekt i wykonanie OMPlanners X SPECTAR.pl

#GiveMeYourHands

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro
pl_PL