ŚWIĘTO MIŁOŚCI

Miłość – uczucie zmieniające świat, kto z nas nie chce kochać i być kochanym? My nie znamy takiej osoby:) To źródło inspiracji artystów, poetów i temat niezliczonych piosenek i filmów – czym sztuka byłaby bez tego pięknego uczucia?

To wyjątkowe uczucie nie jest zarezerwowane wyłącznie dla par i doświadczamy jej na wiele sposobów. Miłość rodzicielska, siostrzana, braterska, przyjacielska – każdy jej rodzaj wzbogaca nasze życie i sprawia że jest pełniejsze.

Miłość do partnera / partnerki jest szczególna. Wszystko zaczyna się od zakochania – spotykasz tę osobę i nagle czujesz, że świat ci sprzyja. Ruszasz w tą magiczną podróż z motylkami w brzuchu, wypiekami na policzkach, szczęściem w sercu i z cudownym przeświadczeniem, że życie jest piękne i że możesz wszystko. Tak! Pierwsza faza zakochania to pożądanie i euforia życia, do której chętnie wracamy wspomnieniami gdy jesteśmy na późniejszych etapach relacji. Bo miłość ma swoją dynamikę i w czasie odkrywa swoje kolejne “warstwy” – przywiązanie, intymność, zrozumienie, bliskość. “Narzędziem” do budowania bliskości jest dotyk i dzięki niemu wzmacniamy więzi miłości każdego dnia. Głaskanie, przytulanie, trzymanie się za ręce ma wielką moc. Pamiętajmy, że miłość się zmienia i my zmieniamy się w miłości, coś co się pozostaje bez zmian to poczucie, że jesteśmy z najlepszą osobą na świecie. 

Jest taka szczególna miłość, która zależy tylko od nas i na którą mamy całkowity wpływ – miłość do samego siebie. Pielęgnujmy ją w sobie, dbajmy o nią, bądźmy dla siebie dobrzy – od tego wszystko się zaczyna i nigdy nie jest na nią za późno! 

Ruszajmy po miłość, tak jak zachęca Agnieszka Osiecka:

“W tę nową miłość

pobiegłabym tak,

jak rusza w drogę

księżyc i ptak,

tę nową miłość

umiałabym wziąć,

tak jak się bierze

rumianki do rąk.”

#loveislove, #GiveMeYourHands

zdjęcie: Designed by Freepik

Czytaj podobne treści

„Pokaż mi swoje dłonie, a powiem ci, jaki jesteś”. Można sobie podważać te słowa, mówiąc, że czasami mamy ręce zadbane, a czasem nie…
Istnieją dwa rodzaje dotyku, które pamięta się przez całe życie: kiedy ukochana osoba muśnie twoją dłoń, i ten, kiedy twoje nowo narodzone dziecko chwyci cię za palec. W obu przypadkach jesteście ze sobą związani już na wieczność.*
Marka handy lab. znalazła uznanie wśród jurorów konkursu Kosmetyczna Marka i uzyskała tytuł Kosmetycznej Marki Roku 2022 – Jakość i Piękno. Wyróżnienie to symbol jakości, niezawodności, efektywności i stosowania innowacyjnych rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów.
To zdanie oddaje całą prawdę o wodzie i jej znaczeniu i w handy lab. podpisujemy się pod nim z pełnym przekonaniem.
Miłość – uczucie zmieniające świat, kto z nas nie chce kochać i być kochanym? My nie znamy takiej osoby:) To źródło inspiracji artystów, poetów i temat niezliczonych piosenek i filmów – czym sztuka byłaby bez tego pięknego uczucia?

Dodatkowe informacje

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać aktualne informacje o nowościach i promocjach!

Znajdź nas w social mediach: Facebook / Instagram

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać aktualne informacje o nowościach i promocjach!

Wszystkie prawa zastrzeżone dla handy lab. 2021

Projekt i wykonanie OMPlanners X SPECTAR.pl

#GiveMeYourHands

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro
pl_PL