Handy lab. z nagrodą Kosmetyczna Marka Roku 2022

Marka handy lab. znalazła uznanie wśród jurorów konkursu Kosmetyczna Marka i uzyskała tytuł Kosmetycznej Marki Roku 2022 – Jakość i Piękno. Wyróżnienie to symbol jakości, niezawodności, efektywności i stosowania innowacyjnych rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów.

Handy lab. to autorska, polska marka oferująca kosmetyki do pielęgnacji dłoni. Nowa marka łączy w sobie radość holistycznego i świadomego dbania o dłonie, wiedzę ekspercką i idee związane ze sztuką i psychologią. W ofercie dostępne są odżywcze koktajle w rękawicach, zapewniające domowy rytuał pielęgnacji dłoni. Starannie dobrane substancje aktywne, w tym bogactwo olejków: macadamia, jojoba, arganowy oraz wygodna forma aplikacji: rękawice, umożliwiające domowy rytuał handy SPA – to tylko niektóre z wyróżników produktów marki. Filozofia handy lab. zakłada pielęgnację anty-aging oraz fotoprotekcję dłoni, dlatego wszystkie produkty w portfolio zawierają filtry SPF. W ofercie znajdziemy Extreme Retinol Regenerating hand mask oraz Extreme Hyaluron Revitalizing hand mask, każda skoncentrowana wokół innych potrzeb skóry dłoni. Extreme Retinol Regenerating hand mask Skóra dłoni podlega starzeniu tak samo jak pozostałe części naszego ciała. Odmłodzenie, profilaktyka anty-aging, regeneracja – odpowiedzią na potrzeby dłoni jest handy lab. Regenerująca i pielęgnująca maska z bogactwem retinolu zamknięta w rękawiczkach to idealny zabieg home SPA dla dłoni. Aplikacja w rękawiczkach zapewnia wygodę i komfort, dodatkowo ma funkcję smartphone friendly , co umożliwia swobodne korzystanie z telefonu podczas 30 minutowego rytuału. Idealna dla skóry wymagającej ekstra nawilżenia i regeneracji po wyzwaniach dnia, jakim muszą sprostać dłonie. Wzbogacona w olejek jojoba z witaminy A i E oraz dawkę witaminy C doskonale rozświetla skórę. Fotoprotekcję zapewnia filtr SPF 20. To wszystko dzięki 30 g odżywczego koktajlu gwarantującego domowe SPA dłoni, skórek i paznokci. Extreme Hyaluron Revitalizing hand mask Handy lab. wie jak przywrócić dłoniom nawilżenie i ujędrnienie! Extreme Hyaluron Revitalizing hand mask to domowy rytuał dla dłoni dający efekty profesjonalnego zabiegu pielęgnacyjnego. Odżywcza i rewitalizująca maska z bogactwem hialuronu zamknięta w rękawiczkach, przeznaczona jest do intensywnej pielęgnacji dłoni. Aplikacja w rękawiczkach zapewnia wygodę i komfort, dodatkowo ma funkcję smartphone friendly, co umożliwia swobodne korzystanie z telefonu podczas 30 minutowego zabiegu. Wzbogacona w olej makadamia o działaniu zmiękczającym i odżywczym, olejek jojoba z witaminami A i E oraz dawkę witaminy C. Ochronę przeciwsłoneczną zapewnia filtr SPF 20.​Odżywcze koktajle w rękawicach handy lab. poza autorskim składem i subtelnym zapachem białej herbaty wyróżnia odpowiednio dobrana bogata gramatura, materiał smartphone friendly umożliwiający korzystanie z telefonu podczas 30 minutowego domowego rytuału, filtr SPF 20 oraz rozmiar unisex – dzięki któremu każdy może cieszyć się jej dobroczynnym działaniem. Produkty są też idealne jako zabieg bankietowy przed dużym wyjściem – przecież dłonie to wizytówka kobiety. Marka planuje sukcesywnie poszerzać swoje portfolio o kolejne produkty do pielęgnacji dłoni.

Czytaj podobne treści

„Pokaż mi swoje dłonie, a powiem ci, jaki jesteś”. Można sobie podważać te słowa, mówiąc, że czasami mamy ręce zadbane, a czasem nie…
Istnieją dwa rodzaje dotyku, które pamięta się przez całe życie: kiedy ukochana osoba muśnie twoją dłoń, i ten, kiedy twoje nowo narodzone dziecko chwyci cię za palec. W obu przypadkach jesteście ze sobą związani już na wieczność.*
Marka handy lab. znalazła uznanie wśród jurorów konkursu Kosmetyczna Marka i uzyskała tytuł Kosmetycznej Marki Roku 2022 – Jakość i Piękno. Wyróżnienie to symbol jakości, niezawodności, efektywności i stosowania innowacyjnych rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów.
To zdanie oddaje całą prawdę o wodzie i jej znaczeniu i w handy lab. podpisujemy się pod nim z pełnym przekonaniem.
Miłość – uczucie zmieniające świat, kto z nas nie chce kochać i być kochanym? My nie znamy takiej osoby:) To źródło inspiracji artystów, poetów i temat niezliczonych piosenek i filmów – czym sztuka byłaby bez tego pięknego uczucia?

Dodatkowe informacje

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać aktualne informacje o nowościach i promocjach!

Znajdź nas w social mediach: Facebook / Instagram

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać aktualne informacje o nowościach i promocjach!

Wszystkie prawa zastrzeżone dla handy lab. 2021

Projekt i wykonanie OMPlanners X SPECTAR.pl

#GiveMeYourHands

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro
pl_PL